تایید می کنیم.

این روزها بازی با Xbox سرگرمی مورد علاقه پسرک ماست. و در ادامه الگو برداری از بابای مربوطه، به جای بازی های عروسکی خودش به بازی های وزرشی پدرش توجه ویژه دارد. سی دی مذکو 7 بازی دارد که از بین آنها رادین تصادفا متوجه شده که در بکس موفق است. ظاهرا دستگاه متوجه نیست که قد این بازیکن کوتاه است و ضربه های پسرک از زیر گارد بسته حریف را نقش زمین میکند.

دیروز وسط بازی اعلام کرد که "اینو دوس ندایم"...."بازی دیگه بذار".... بالیبال دوس دایم"

و خلاصه ما والیبال را راه انداختیم. برعکس بکس که خودش می زد و می برد و آخرش می گفت:"بیبین، منو بیبین" در والیبال پسرک احتیاج به مربی داشت که برایش داد بزند "حالا بپر بالا.... حالا با دست توپ رو بزن ..." و دیگر از آن بردهای شیرین خبری نبود.

شب قبل از خواب، وقتی دیگر فکر میکردم پلک هایش سنگین شده، یهو نشست روی تخت و گفت: "بالیبال دخ (سخت) بود". توی خواب و بیداری گفتم "خوب دیگه والیبال بازی نکن".... دوباره گفت "بالیبال دخ  بود. و باز همان جواب را دادم. کوتاه نیامد. چندین بار جمله اش را تکرار کرد تا کم کم به این فکر افتادم که شاید این جواب مورد نظرش نیست.... این دفعه گفتم "اما تو خیلی خوب بازی کردی، آفرین"

چند لحظه سکوت کرد و گفت "باشه" و با خیال راحت خوابید.

/ 7 نظر / 7 بازدید
مریم(مامان نیما)

خیلی برام عجیبه که رادین اینقدر خوب از پس این بازیها بر میاد آخه واقعا دختن! قربونش برم که با اینکه دخته ولی باز دوست نداره بهش گفته بشه که خوب دیگه بازی نکن.....

رضوان

هزار نکته باریک تر ز موی اینجاست!!!

ری ری

باریک الله به تیزهوشی شما که بالاخره جواب درستو پیدا کردید

مرجان

اصلا باورم نمیشه به این زودی بزرگ شدن.. خدا کمکمون کنه که بهترین شیوه بتونیم برورششون بدیم... از دور اسونتر به نظر میومد... در مورد این قلقلی هم فقط میتونم بگم ای جااااان...

مامان امیررضا

ای جانم دخ بود

مامان خانومی

ای جانم . چقدر قشنگ مینویسی . ببوس این پسرک ناز رو . میرم تا باز بقیه پستات رو بخونم