روز زن مبارک

من این روزها روزگار غریبی رو میگذرونم... روزگاری که نمیدونم چرا دیگه قلبم از منطقم اطاعت نمیکنه. این روزهای سخت فقط داره با حمایت و محبت این دو مرد عزیز میگذره... با حمایت بی قید وشرط همسرم، و با بوسه بی مقدمه پسرکی که یهو میاد میگه: "مامان عزیزم، قوبونت برم، از دست من خوشحال شو!" و من دیگه کاری غیر از خوشحال شدن از دستم بر نمیاد.

اینها رو نوشتم که یادم بمونه من امسال بهترن هدیه روز زن رو دریافت کردم. هدیه ای که اسمش هدیه نیست، اما تنها هدیه واقعی دنیاست. مگه میشه محبت و حمایت، اون هم وقتی بیشتر از همیشه بهش نیاز داری رو توی جعبه گذاشت و پاپیون زد و گفت روزت مبارک!

فکر کنم میشه

 

پ.ن. این "از دست من خوشحال شو" را خودش به قرینه "از دستت ناراحت شدم" ساخته است و راستش خیلی کاربرد دارد.

/ 9 نظر / 17 بازدید
المیرا

می پسندم

مهر

وای...محبت...محبت...بهترین هدیه دنیا ست! مبارک باشه...حسابی از دستشون خوشحال باشید! :)

مهدیه

روز مادر یعنی به تعداد آرامش همه خوابهای کودکانه تو ، بیداری روزت مبارک مادر

مامان خورشيد

الهي همه روزهايت در كنار، همراه، زير سايه، در آغوش و با لبخند در كنار عزيزترينهايت بگذرد. زيباترين هديه دنيا گواراي وجودت.

مامان بعد از این

عاشق اين جمله‌هاي من در آوردي بچه‌هام..کي ميشه نوبت ني‌ني ما بشه از اين حرفها بزنه. روزت مبارک مامان خانوم!

ترانه

سلام خوشحالم که مامانی رو می بینم که مثه خودم با دو عشق زندگی میکنه آرش من هم هر صبح و بیداریشو با این جمله شرو میکنه: مامان دوست دارم خوب خوابیدم. و این دوستت دارم رو روزی هزار بار تکرار میکنه. همیشه شاد باشی و خرم

فاطمه

كشته مرده ي جملات ساختگيشم... لطفا بيشتر بنويس ازشون دوست خوبم

مرجان

چقدر دنیاشون شبیه همه:)(سامیارم میگه با من هپی هستی؟-یا با من هپی باش) چقدر نوشته هات بهم میچسبه... خیلی وقت بود وقت نکرده بودم سر بزنم .... خوشحالم الان این توام!