حادثه مترقبه

تولد پسرم حادثه کاملا مترقبه‌ای بود که زندگی من را بیش از مقدار مورد انتظار از مسیر خارج کرد.

نیلپر

بعد از اشغال اتاق خواب دوم منزل توسط پسرم مجبور شدیم رایانه و مخلفاتش را به اتاق نشیمن منتقل کنیم و برای سازگاری با بقیه لوازم، میز و صندلی جدیدی هم برایش گرفتیم. موقع انتخاب صندلی مهربان همسر اصرار داشت که مارک نیلپر بگیریم که صندلی هایش از مدلهای مشابه کمی گرانتر هم بود. من هم سنگین و پا به ماه بی حوصله بودم و قبول کردم.

حق با ایشان بود: صندلی واقعا راحت است طوری که من برای شیر دادن هم از آن استفاده می کنم! برای من که یک بار به خاطر صندلی غیراستانداردی که تازه برای اداره خریده شده بود کمردرد گرفتم و یک هفته بستری شدم این راحتی خیلی ارزش دارد. نکته مهمتر این که یک چیزی به اسم خدمات پس از فروش دارد که راست است و واقعی! دیروز تماس گرفتم. امروز یک نفر را فرستادند که مودب بودو به کارش وارد بود و با ملاحظه بود و حتی برای انجام قسمتی از کار که احتیاج به ضربه زدن داشت ز خانه بیرون رفت تا بچه اذیت نشود! برای من که روی خریدهای بزرگ خدمات پس از فروش درست و حسابی ندیده ام و همیشه موقع خرید از فروشنده ها شنیده ام "گارانتی که الکیه" دیدن این که برای یک اشکال قابل تعمیر (که البته احتمالا با تعمیر دوباره به زودی بروز می کند) قطعه را بدون هزینه تعویض می کنند خیلی خیلی تعجب آور بود.

خلاصه این که ما که از خریدمان راضی بودم. خدا هم از ایشان راضی باشد و به تولید و کسبشان برکت بدهد!

پ.ن. اتاق توسط پسرک اشغال نشده، توسط وسایلش اشغال شده وگرنه خود ایشان هنوز در اتاق ما مستقر می باشند و ظاهرا حالا حالاها هم قصد خروج ندارند!

+ ; ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/٤/٢۳
comment نظرات ()