حادثه مترقبه

تولد پسرم حادثه کاملا مترقبه‌ای بود که زندگی من را بیش از مقدار مورد انتظار از مسیر خارج کرد.

گل سر دست ساز

با لگو برای من گل سر درست کرده و اصرار داره بچسبونه به موهای من. انقدر خوشگله، انقدر خوشگله...... الان من دارم با یک گل سر لگویی تایپ میکنم و احساس سرخوشی خنده داری دارم.

+ ; ٤:٤٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٢/۳٠
comment نظرات ()

در ضرورت گفتمان

پسرک بعد از تماشای مقدار زیادی کارتون تام و جری:

آخه گربه ها و موشا نمیتونن حرف بزنن، برای اینه که هی دعوا میکنن!

+ ; ۱۱:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٢/٢٩
comment نظرات ()

اولین روز مادر من

پسرکم توی مهد کودک برای مامانش یک کارت پستال برای  "روز مامانا" درست کرده بود. من رو کشیده بود با یک صورت بزرگ و موهای سبز! یک ذوقی برای روز مامانا داشت  و وقتی جلوی در مهد کودک دستش رو انداخت دور گردنم و "جایزه روز مامانا" رو بهم داد.... من فهمیدم که اولین روز مادر من رسیده. این کارت پستال عزیزترین هدیه ایه که در تمام عمرم گرفتم، بخصوص که پسرک من معمولا زیاد حوصله نقاشی نداره و وقتی با جزئیات برام توضیح میداد که" پاهای بلند کشیدم، لباست صورتیه و ... "میدونستم برای من، برای مامان این کار رو کرده. فکر این که مخصوصا برای من، برای خوشحال کردنم وقت گذاشته برام خیلی جالب بود. فهمیدم بزرگ شده و از حالا اونچه که به من میده آگاهانه است. اگر تا امروز بودنش، بغل کردنش و حضورش برا من مایه شادی بود الان انقدر بزرگ شده که آگاهانه میخواد منو خوشحال کنه. فهمیدم رابطه مون وارد مرحله جدیدی شده و من باید از این به بعد حواسم رو حیلی جمع کنم. پسرک کم کم داره مرد جوان و مستقلی میشه.....

خدایا شکرت

+ ; ۸:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٢/٢/۱٩
comment نظرات ()

بگذاریم کودکی فرزندانمان طولانی و شاد باشد.

تمام زندگی مون رو صرف حسرت خوردن برای روزهای کودکی و آرزوی برگشتن به اون دوران میکنیم، و از طرف دیگه سعی می کنیم کودکی بچه هامون رو کوتاه کنیم و بهشون بزرگسالی رو زودتر هدیه بدیم.

و انگار همه اینها برای کوتاه کردن کودکی بچه ها کافی نباشه، یک عده هم تلاش میکنند این تفکر رو گسترش بدهند و با ایجاد عذاب وجدان در والدین، همون یک ذره کودکی باقیمانده در بین روزهای فشرده این شهرهای شلوغ رو هم از بچه ها بگیرند.

دوست خوبمون در وبلاگ روزهای مادرانه، خیلی بهتر توضیح داده، لطفا بخونید.

http://motherlydays.blogfa.com/post-283.aspx

+ ; ٦:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٢/۱٥
comment نظرات ()

چاقوهای من

آشپزی کردن برای کسایی که دوسشون دارم ...

آشپزی کردن با یک چاقوی تیز برای کسایی که دوستشون دارم...

آشپزی کردن با چاقوهای تیزی که یک دوست عزیز به من هدیه داده برای کسایی که دوستشون دارم.....

+ ; ٩:۳۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٢/٧
comment نظرات ()